info@kozia-farma.pl
798 301 420

Zasady udanego wieczoru panieńskiego

Drogie Panie,

Wybierając nasze miejsce na pożegnanie stanu wolnego i świętowanie przejścia w stan małżeński rozumiemy, że urzekł Panie nasz leśny teren. Prosimy byście Panie miały na uwadze, że znajdujemy się w samym sercu lasów mazowieckich i huczne imprezy w stylu klubowym u nas się po prostu nie sprawdzą. Nasze miejsce dedykowane jest osobom, które chcą po prostu pobyć we własnym towarzystwie – odpocząć, zrelaksować się a po swojej wizycie zostawić miłe wspomnienie (czyli akceptują ogólne zasady panujące w społeczeństwie).

 

Prosimy, aby przed dokonaniem rezerwacji wieczoru panieńskiego zapoznać się z poniższymi zasadami (rezerwacja jest tożsama z akceptacją zasad):

Przestrzeganie tych zasad pozwoli obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a nam dodatkowo skoncentrować się na zapewnieniu Paniom komfortowego i miłego wypoczynku.

 

Nasz dom i teren jest przygotowujemy z dużą starannością. Każda osoba przebywająca w naszym gospodarstwie zobowiązana jest do przestrzegania porządku i do użytkowania pomieszczeń zgodnie z ich przeznaczeniem.

Teren i pomieszczenia Agro-Glampingu udostępniamy od godz.15.00

1.Bezwzględnie prosimy o zachowanie ogólnych zasad pory nocnej od godziny 22.00 do 7.00 polegającej na nie odtwarzaniu muzyki na zewnątrz budynku, zaprzestaniu śpiewu i okrzyków na terenie całego Agro-Glampingu (a tych również przed 22.00) oraz przestrzeganiu zasad współżycia społecznego (również przed 22.00).

2. Palenie papierosów możliwe jest tylko w wyznaczonych miejscach. Jesteśmy otoczeni lasem, co powoduje, że będziemy szczególne wymagać od Pań przestrzegania tej zasady; zabrania się palenia tytoniu oraz innych wyrobów w pomieszczeniach; niezastosowanie się do powyższego zakazu skutkować będzie karą pieniężną nałożoną niezwłocznie na Gościa w wysokości 500 PLN. 

3. Na terenie całego Agro-Glampingu obowiązuje zakaz samodzielnego rozpalania ogniska oraz grilla. Drewno do ogniska wydawane jest wyłącznie przez Gospodarzy. Kategorycznie zabrania się samowolnego pobierania drewna z widocznych, prywatnych zasobów Gospodarzy. Ze względów bezpieczeństwa osobom pod wpływem alkoholu lub środków odurzających zabrania się zbliżania do ognia.

4. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych, kuchenek i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia naszego Agro-Glampingu.

5.Osoby naruszające powyższe zasady zobowiązane będą do opuszczenia Agro-Glampingu bez zwrotów kosztów.

6. Jakakolwiek zmiana aranżacji wynajmowanego wnętrza możliwa jest po uzgodnieniu z nami. Prosimy nie wynosić na zewnątrz pościeli, koców oraz pozostałego wyposażenia.

7. Prosimy nie wchodzić do pomieszczeń sypialnych w butach.

8. Wynajęte pomieszczenia należy zostawić w stanie, w jakim zostały przygotowane w dniu przyjazdu lub po wcześniejszym uzgodnieniu można skorzystać z usługi końcowego sprzątania  –  cena 200 zl

9. Prosimy w szczególności o przestrzeganie czystości w saunie oraz gorącej beczce – bezwzględny zakaz wchodzenia w butach, stosowania olejków lub jakichkolwiek kosmetyków w saunie oraz gorącej beczce. Zanieczyszczenie Gorącej Beczki oraz sauny kosmetykami/ olejami podlega dodatkowej opłacie w wysokości 250zł.

10. W trakcie pobytu Goście samodzielnie utrzymują porządek w zajmowanych pomieszczeniach. Zanieczyszczenie użytkowanych podczas pobytu pomieszczeń oraz terenu Agro-Glampingu (np. poprzez rozrzucone niedopałki patrz pkt.2, butelki, śmieci) będzie skutkowało dodatkowymi opłatami. Wysokość opłat uzależniona jest od rodzaju i skali zanieczyszczeń.

11. Prosimy informować nas na bieżąco o wszelkich usterkach, stratach lub zniszczeniach – naprawdę rozumiemy, że wszystko może się podczas pobytu zdarzyć.

12. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia i urządzeń technicznych naszego Agro-Glampingu powstałe w skutek niewłaściwego użytkowania, spowodowane jego działaniem. Zastrzegamy sobie prawo dochodzenia odszkodowania w pełnej wysokości ( w tym utracone korzyści) za wyrządzone szkody po zakończeniu pobytu na podstawie przepisów obowiązującego prawa.

13. Za rzeczy pozostawione nie ponosimy odpowiedzialności – przed wyjazdem prosimy o dokładne sprawdzanie pokoi i użytkowanych pomieszczeń. Przedmioty osobiste pozostawione przez wyjeżdżających Gości będą czekać w depozycie na odbiór osobisty przez okres 1 miesiąca, po tym czasie zostaną przekazane na cele charytatywne

14. Gospodarz wyznacza miejsce postoju środka transportu Gościa, lecz nie odpowiada za szkody wyrządzone przez osoby trzecie. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony

15. Gospodarze mogą odmówić dalszego goszczenia osób, którzy w trakcie pobytu: pozostają pod wpływem alkoholu albo innych używek i/lub zachowują się agresywnie lub stanowią zagrożenie dla innych Gości oraz Gospodarzy.

16.Przekazanie kluczy odbywa się po sprawdzeniu stanu wszystkich użytkowanych pomieszczeń.

17. W przypadku rezygnacji z pobytu zadatek nie podlega zwrotowi ani przesunięciu na inny termin. W razie zmniejszenia liczby osób rezerwujących pobyt, Gościom nie przysługuje zwrot ani obniżenie ceny za niewykorzystaną liczbę miejsc.

18.Regulamin Agro-Glampingu podaje się do wiadomości poprzez zamieszczenie na stronie internetowej www.kozia-farma.pl oraz w drodze indywidualnego zapoznania się przez Gościa przy zakwaterowaniu.

 

DOKONANIE REZERWACJI ORAZ PRZYJAZD NA NASZ AGRO-GLAMPING JEST RÓWNOZNACZNY Z WYRAŻENIEM ZGODY NA WSZYSTKIE POWYŻSZE USTALENIA

Eco kuchnia

Nasze potrawy oparte są na filozofii slow food – kuchni promującej tradycyjne potrawy. Bazujemy na naturalnych, sezonowych produktach: własnych ekologicznie wyhodowanych warzywach (bez grama chemii), kozich specjałach mleku, jogurtach, serach…

Read More
Kozie sery

Pod nadanym przez Państwowy Inspektorat Weterynaryjny nr 14183505 prowadzimy sprzedaż koziego mleka, jogurtów oraz serów. Wyrabiamy sery podpuszczkowe, krótko i długodojrzewające. Na życzenie sery doprawiamy czarnuszką, papryką lub ziołami. Jesteśmy…

Read More
Cennik Ruska Bania

Ruska Bania pod Warszawą na wyłączność dla grupy maksymalnie 10 osób   Dni powszednie od 11.00 do 20.00: 300 zł/2 h (do 4 osób – każda kolejna osoba dopłata 50 zł/2h.);…

Read More
Eco Stolarka

Na naszej farmie oprócz kozich specjałów znajdziesz również ręcznie wykonane wyroby z drzewa. Toteż już wkrótce na naszym Agro-Glampingu ruszają cykliczne warsztaty/kursy dedykowane domowym Artystom i Artystkom. Warsztaty ze stolarki…

Read More