info@kozia-farma.pl
609 728 770

Sielskie Wieczory panieńskie

Ślub, to jeden z najważniejszych i najpiękniejszych dni w życiu. Niesie ze sobą intensywne emocje, odczucia i stres. Wie o tym każda kobieta, która ma już za sobą Ten Dzień ale również przyszła Panna Młoda. Wieczory panieńskie, to tradycja pożegnania stanu wolnego ale również sposób na odreagowanie przedślubnego stresu. To czas, który spędzany jest w gronie przyjaciółek i najbliższych koleżanek. Na naszym Agro- Glampingu wieczór panieński, to czysta przyjemność. Kameralne, zaciszne miejsce, leśne spa, nocleg, pomoc w organizacji i otwartość na indywidualne pomysły organizatorek wieczoru panieńskiego.

Wieczór panieński wzbogacić może profesjonalnie przygotowana fotorelacja, która będzie wspaniałą pamiątką z magicznych chwil spędzonych w gronie koleżanek.

Jak wygląda wieczór panieński w naszej agroturystyce?

Przyjazd na Agro-Glamping ustalamy indywidualnie j (w zależności od naszych możliwości ale nie wcześniej niż o 15.00)  – zapraszamy na początek główne organizatorki wieczoru panieńskiego, które w dowolny sposób mogą przyozdobić cały teren przed przyjazdem Panny Młodej. 

Wieczorny grill przygotowujemy osobiście. Po kolacji z grilla czeka na Panie Gorąca Beczka z krótkim instruktażem jej korzystania.

W niedzielę czeka na Panie proste  wiejskie śniadanie – do wyboru godz.9.30 lub 11.00.

Żegnamy się w niedzielę o godzinie 12.00.

Na naszym Agro-Glampingu posiadamy parking na 9 samochodów (więcej też się zmieści).

Oferta, którą na tą okoliczność przygotowaliśmy w zależności od potrzeb/pakietu składa się m.in. z:

  • noclegu
  • wiejskiego śniadania
  • kolacji/grilla
  • tortu
  • wieczoru w gorącej beczce
  • wyżywienie może być przygotowane zarówno wegetariańskie jak i tradycyjne lub mieszane

Przed podjęciem decyzji prosimy o zapoznanie się z zasadami organizacji wieczoru panieńskiego.

Wybierając nasze miejsce na pożegnanie stanu wolnego i świętowanie przejścia w stan małżeński rozumiemy, że urzekł Panie nasz leśny teren. Prosimy byście Panie miały na uwadze, że znajdujemy się w samym sercu lasów mazowieckich i huczne imprezy w stylu klubowym, u nas się po prostu nie sprawdzą.

Wieczór panieński w naszej agroturystyce dedykowany jest osobom, które pragną przede wszystkim pobyć we własnym towarzystwie, dla których nasze miejsce będzie tłem do relaksu, śmiechu i bycia ze sobą. Stąd mówimy stanowcze:

NIE dla imprez w stylu Kac Vegas!

 

Jednocześnie odmawiamy przyjęcia osób, które będą pod wpływem alkoholu w chwili przyjazdu do nas lub w trakcie wieczoru panieńskiego będą zachowywały się wulgarnie/agresywnie.

 

Co warto zabrać ze sobą na wieczór panieński?

Na pewno dobrze jest zaopatrzyć się w szlafrok i klapki. Odpowiedni strój na tą okazję – zdecydowanie sportowy. Szpilki u nas się nie sprawdzą. Nie zapewniamy alkoholu, który można/należy zorganizować we własnym zakresie.

  


Eco kuchnia

Nasze potrawy oparte są na filozofii slow food – kuchni promującej tradycyjne potrawy. Bazujemy na naturalnych, sezonowych produktach: własnych ekologicznie wyhodowanych warzywach (bez grama chemii), kozich specjałach mleku, jogurtach, serach…

Read More
Kozie sery

Pod nadanym przez Państwowy Inspektorat Weterynaryjny nr 14183505 prowadzimy sprzedaż koziego mleka, jogurtów oraz serów. Wyrabiamy sery podpuszczkowe, krótko i długodojrzewające. Na życzenie sery doprawiamy czarnuszką, papryką lub ziołami. Jesteśmy…

Read More
Sielskie Wieczory panieńskie

Ślub, to jeden z najważniejszych i najpiękniejszych dni w życiu. Niesie ze sobą intensywne emocje, odczucia i stres. Wie o tym każda kobieta, która ma już za sobą Ten Dzień…

Read More
Eco Stolarka

Na naszej farmie oprócz kozich specjałów znajdziesz również ręcznie wykonane wyroby z drzewa. Toteż już wkrótce na naszym Agro-Glampingu ruszają cykliczne warsztaty/kursy dedykowane domowym Artystom i Artystkom. Warsztaty ze stolarki…

Read More