Joga twarzy


Warsztat składa się z nauki Jogi Twarzy, który obejmuje 4 bloki: czoło, oczy, bruzdy, owal
i szyję oraz nauki automasażu powięzionego i bańkami kosmetycznymi twarzy.

Spotkanie trwa ok. 4 godzin z krótkimi przerwami między blokami szkolenia. Podczas warsztatów otrzymacie Panie materiały z opisem poszczególnych ćwiczeń, masaży oraz mapy stymulacji punktów akupresurycznych.

Joga Twarzy polega na pracy z mięśniami twarzy oraz z trzema warstwami skóry.
Techniki jogi twarzy zawierają: ćwiczenia twarzy, masaż twarzy, akupresurę, relaks oraz techniki afirmacji.

Ćwicząc regularnie tj. 6 dni w tygodniu raz dziennie, nasza cera będzie wyglądać młodziej nawet o 10 lat, toteż nie bez powodu joga twarzy nazywana jest alternatywą dla botoksu.

Joga Twarzy wg metody Danielle Collins, to holistyczne podejście do urody oraz świadomość tego, że młodość i zdrowie nie zależą tylko od zabiegów i kosmetyków, ale przede wszystkim od nas samych.

Co sprawia, że Joga Twarzy jest wyjątkowa?

Wykonując ćwiczenia prócz wzmacniania siły mięśni, pracujemy na poziomie trzech warstw skóry: tkanką podskórną, skórą właściwą oraz naskórkiem, przez co poprawia się krążenie i zwiększa dopływ tlenu do komórek skóry, dzięki czemu stają się one bardziej odżywione. Poprzez specjalnie zaprojektowane techniki masażu,, pracujemy na środkowej warstwie skóry, pobudzając procesu produkcji kolagenu i elastyny. Pracując również z układem limfatycznym, cera będzie oczyszczona z toksyn, zdrowa, z pięknym blaskiem, zwiększy się jej zdolność do absorpcji kremów.

Komu dedykowana jest Joga Twarzy?

Joga twarzy przeznaczona jest dla wszystkich. Zarówno dla osób, które zauważyły u siebie pierwsze oznaki starzenia, czy też osób które mają już głębokie zmarszczki lub bruzdy. Metoda ta jest również doskonałym środkiem profilaktycznym. Osoby, które nie zauważyły jeszcze pierwszych zmarszczek, praktykując jogę twarzy mogą opóźnić proces ich pojawienia się nawet o 10 lat.

Jak działają bańki do masażu twarzy?

Masaż bańką poprawia kondycję naczyń włosowatych, redukuje zmarszczki, zwiększa wchłanianie kosmetyków co daje podwójny efekt odżywienia skóry. Poprawia krążenie, przepływ limfy i płynu śródmiąższowego. Masaż próżniowy pomaga wyeliminować zjawisko stagnacji w skórze, intensyfikuje procesy metaboliczne i pobudza „oddech” skóry. Dzięki masażowi skóra staje się elastyczna, bardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych, zwiększa się aktywność skurczowa mięśni twarzy, poprawia się napięcie i elastyczność skóry.

Kto może stosować bańki?

Masaż mogą stosować osoby w każdym wieku, które chcą odżywić skórę, zredukować zmarszczki, poprawić napięcie i elastyczność cery. Dodatkowo masaż przeznaczony jest dla osób, które borykają się z zaciskaniem żuchwy, mają poczucie spięcia mięśni twarzy, gdyż techniki pracy z bańką działają również terapeutycznie, rozluźniają mięśnie i struktury w okolicach stawu skroniowo – żuchwowego. Dodatkowo masaż wspomaga leczenie zatok oraz redukuje bóle głowy.

Koszt warsztatów dla Kobiet wynosi 150 zł. za osobę, jest możliwość kupienia baniek kosmetycznych w cenie 30 zł. po zakończeniu szkolenia.

 

 

Serdecznie zapraszam i pozdrawiam Wioletta Marciniszyn .
Informacje i zapisy pod numerem telefonu 533 303 110.